Kryesore

Bafta 2019, Kate Middleton magjeps me elegancën e saj


               Publikuar në : 11:27 - 11/02/19 |
mapo.al

Kate Middleton, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Princ William, është  shfaqur e mrekullueshme në 72 vjetorin e  ceremonisë së dhënieve të  çmimeve më  të  rëndësishme të  kinemasë  angleze, Bafta 2019.


Me një  fustan të  bardhë që  i nxirrte zbuluar njërin sup e me vathë me margaritarë dhe diamantë të princeshë  Dianës, eleganca e Dukeshës së Kembrixhit ka tërhequr si kurdoherë vëmendje edhe në Royal Albert Hall.

<
>
C_2_fotogallery_3095405_7_image C_2_fotogallery_3095405_8_image C_2_fotogallery_3095405_9_image C_2_fotogallery_3095405_10_image C_2_fotogallery_3095405_12_image C_2_fotogallery_3095405_13_image C_2_fotogallery_3095405_0_image C_2_fotogallery_3095405_6_image C_2_fotogallery_3095405_5_image


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas