Kanë thënë

Balla: Biznesi dhe kontratat e Ndraghetës me qeverinë? Fajin e ka Lulzim Basha
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:04 - 25/01/21 |
mapo.al

Taulant Balla: Biznesi dhe kontratat e Ndraghetës me qeverinë? Fajin e ka Lulzim Basha.3

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas