Aktualitet

“Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin”, studentja i ankohet Bashës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:22 - 04/11/19 |
mapo.al

“Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin”, kështu iu drejtua një studente kreut të PD-së, Lulzim Bashës gjatë takimit të sotëm me të rinjtë në Elbasan në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”.


Ndërkohë, deklaratës së studentes, Basha iu përgjigj duke thënë: “Të mos kesh asnjë ndroje se ke një mbiemër të bukur. Kurrësesi askush nuk mund ta përlyejë mbiemrin tënd”.


Më tej kryedemokrati shtoi se problematikat e studentes i ka mbajtur shënim dhe do i kthejë përgjigje.“Zyra ime do të të përgjigjet për të gjitha problemet që ti shtrove”, tha Basha.
1
Etiketa: , , , ,

Pas