Aktualitet

Ballist Morina-Ramës: U shndërrove në mashtrimin më të madh ndonjëherë të politikës shqiptare
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:25 - 13/11/20 |
mapo.al

Ballist Morina në postimin e tij në Facebook është shprehur mjaft i zhgënjyer me kryeministrin Edi Rama.Sulmet e tij nën rrogoz ndaj Kosovës dhe bashkëpunimin me Vuçiç. Ai e quan Ramën si mashtrimin me të madh ndonjëherë të politikës shqiptare.

1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas