Ngërç

Ballokumja e fundit


               Publikuar në : 10:14 - 14/03/19 |
mapo.al


Etiketa: , , ,

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. O Bujar edhe ty je bere si Nikoll lesi dhe Artur Zheji(klysh te sali berishes dhe ilir Metes) por edhe ju te gazetes MAPO ju kam lexuar cdo dite per 5vite rjesht por prej sot kam vendosur mos ju lexoj pasi jeni bere si gazeta 55 e Fahri Balliut.

    Përgjigju ↓
Pas