Aktualitet

Banesa përfshihet nga flakët në Durrës, raportimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:24 - 22/07/21 |
mapo.al

Një banesë në lagjen nr.17 në Durrës është përfshirë nga flakët. Sipas policisë zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale.


Sakaq shërbimet zjarrfikëse kanë neutralizuar flakët. Grupi hetimor po punon për zbardhjet e shkaqeve të zjarrit.


Njoftimi i Policisë
Më datë 22.07.2021, në orën 18:20, në lagjen nr.17, Durrës, ka rënë zjarr në banesën e shtetases E. Sh., 36 vjeçe, e cila jetonte me qira. Janë shkaktuar vetëm dëme materiale.Shërbimet e zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas