Aktualitet

Banesa te ‘Unaza e Re’ përfshihet nga flakët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 17/12/20 |
mapo.al

Një banesë është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në Unazën e Re.


Saktësisht ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kristaq Mane”.


Burime bëjnë me dije se nga ngjarja ka vetëm dëme materiale.Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.Tiranë/Informacion paraprakMë datë 17.12.2020, rreth orës 18:59, në Unazë të Re, në rrugën “Kristaq Mane”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit R.P., ku ka vetëm dëme materiale.

Nuk ka probleme për banorët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas