Kryesore

Banorët e “Big Brother VIP” bëjnë testin për Covid-19


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:08 - 11/01/22 |
mapo.al

Banorët e “Big Brother VIP” i janë nënshtruar sot testit të koronavirusit, në kuadër të masave të marra nga vëllai i madh pas shenjave të dyshimta që shfaqi një prej banoreve. Bëhet fjalë për modelen Beniada Nishani, e cila duket se sot nuk është ndjerë mirë. Kjo situatë ka sjellë ankth te banorët.


Temperaturë, plogështi e dhimbje trupi janë simptomat që ka shfaqur Beniada, e cila i është nënshtruar testit, për të parë nëse është apo jo e infektuar.


Duke nisur nga sot, Big Brother ka ndryshuar rregullat, pasi nuk do të lejojë më afërsi mes personave që vijnë për të suprizuar banorët, apo dhe grimierët.4
CLOSE
CLOSE
Pas