ShowBizz

“Bardh e zi”/ Rike Roçi tregon tatuazhin në vendin intim (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:56 - 23/08/19 |
mapo.al

Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’, Rike Roçi, është një nga femrat më të spikatura të showbiz-it, dhe shumë aktive në rrjetet sociale.


Së fundmi ajo ka postuar dy foto ku duket tepër sensulae, tërheqëse dhe provokuese.


 View this post on Instagram

 Qendrimi sikur nuse 👩🏼A post shared by Rike Roçi (@rike_roci_) on


E veshur me rroba banjo bardh e zi, Rike nuk nguron të tregojë edhe tatuzhin që ka në pjesën intime, duke çmendur fansat që e kanë “bombarduar” me komente.

 

View this post on Instagram

 

•Io vivo spettinata perché tutte le cose belle, veramente belle di questa vita, spettinano• 👩🏼

A post shared by Rike Roçi (@rike_roci_) on

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas