Aktualitet

Bardh Spahia nis fushatën me të rinjtë: Me Bashën kryeministër bëjmë ndryshimin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:13 - 28/03/21 |
mapo.al

Kandidati i Partisë Demokratike për Qarkun Shkodër, Bardh Spahia nisi zyrtarisht fushatën elektorale me të rinjtë në Shkodër, duke i ftuar ata të votojnë për ndryshimin.


Spahia nuk e fshehu ambicien e tij se në Shkodër, Partia Demokratike do të fitojë 7 mandate.


“Të ftojmë çdo të ri e të re të bashkohet me ne për ndryshimin në 25 prill. 25 Prilli nuk është finishi, por starti i një kohe të re, i një modeli të ri të të bërit politikë, i një modeli të ri qeverisje, ku zëri kryesor do të jetë zëri i të rinjve.PD dhe programi i saj janë e vetmja mundësi që për shkodranët të rikthehet shpresa, për familjet, për rininë, për ekonominë, për rikthimin e Shqipërisë në rrugën drejt BE. Kjo është sfida jonë e përbashkët, për punësim, ekonomi, integrim”- u shpreh Bardh Spahia në takimin hapës me të rinjtë.


1


Etiketa: , ,

Pas