Aktualitet

Bardhi publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës janë të rrezikshme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:19 - 08/04/20 |
mapo.al

Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi, përmes një statusi në facebook ka postuar një video ku sipas tij tregon se sa të rrezikshme janë gënjeshtrat e qeverisë. Bardhi shkruan se numri i vogël i testimeve fsheh përhapjen reale të virusit.


“Gënjeshtrat e Edi Ramës janë të rrezikshme. Numri i vogël i testimeve fsheh përhapjen reale të virusit. Sa më pak testime, aq më e pakët mundësia për të izoluar virusin dhe për të ndërprerë zinxhirin e përhapjes së tij”, – shkruan Bardhi.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas