Aktualitet

Barriera metalike çau në dysh makinën, shihni si ka shpëtuar shoferi (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:55 - 11/07/21 |
mapo.al

Mapo.al siguron pamje nga aksidenti i frikshëm i ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Milot-Mamurras.


Një automjet me shpejtësi tej normave të lejuara, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierat metalike në anë të rrugës, të cilat i ka marrë përpara. Pamjet nga vendi i ngjarjes janë të rënda.


Përplasja ka qenë aq e fortë sa trafikndarësja ka depërtuar brenda makinës përmes xhamit të parë, ndërsa drejtuesi i automjetit, një 23-vjeçar, ka shpëtuar mrekullisht.

Në fotot që sjell MAPO, i riu ndodhet ende në makinë, i bllokuar mes barrierës metalike dhe derës së automjetit.<
>
Makina barriera metalike Aksident ne Milot Makina trafikndaresja Aksident ne Milot

LEXO EDHE:

Aksident i frikshëm në Milot, makina çahet në dysh nga trafikndarësja (FOTO)

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas