Aktualitet

Basha: Audiopërgjimi i Lames faktoi dështimin e Ramës me legalizimet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:42 - 23/04/21 |
mapo.al

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka treguar sipas tij në Instastory një nga 100 dështimet e kryeministrit Edi Rama në 8 vite qeverisje

Një ditë para zgjedhjeve, Basha rendit si një tjetër dështim të Ramës në 8 vite, legalizimin, duke sjellë si fakt dhe audio-përgjimin e drejtorit të Kadastrës Artan Lame.


“1 ditë deri më 25 prill. 100 dështimet e Ramës në 8 vite. Edi Rama premtoi legalizime falas.

A e mbajti këtë premtim? –  Përgjigja jo.Audio-regjistrimi i Kreut të Kadastrës, Artan Lame, faktoi dështimin e Ramës me legalizimet”, thuhet në video.


LEXO EDHE: 

Del përgjimi i Lames – Fushatë me legalizimet, 100 mijë ndërtime, 200 mijë vota

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas