Basha-Berishës: S’ka për të patur Kuvend Kombëtar që shqyrton vendimet e SHBA

Kryedemokrati Lulzim Basha komentoi sot deklaratat e bëra një ditë më parë nga ish-kryeministri Sali Berisha gjatë “foltores” me demokratët e Fierit. Basha tha se nuk ka për të pasur Referendume dhe Kuvende në PD që marrin në shqyrtim vendimet e qeverisë amerikane. Deklarata e tij vjen një ditë pasi ish-kryeministri Berisha njoftoi mbledhjen e … Continue reading Basha-Berishës: S’ka për të patur Kuvend Kombëtar që shqyrton vendimet e SHBA