Kryesore

Basha e akuzoi për avokatin/ Rama: Faturat do i publikoj në Shqipëri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:08 - 25/06/19 |
ro ot

“Artist,ti nuk zhgënjen kurrë,je njish!Je i pandehur për qindra-mijëra euro ruse a dreqi e di ç’janë,të cilat po dreqi e di sa versione do sajosh deri në gjyq për t’i justifikuar dhe del e bilbilon për krimin që do paguaka avokatin gjerman për të luftuar lirinë e medias në Gjermani


Se kuptove kurrë o njish që është shah politika,jo kukamçefthi as topa luftash,po mos u mërzit! Gjyqi do bëhet në Gjermani,faturat do publikohen në Shqipëri dhe e vërteta për tërë atë çorbë të prishur që gatuat,për ta helmuar këtë vend e miqtë e tij,do dalë e plotë. Gjermanisht”, shprehet Rama në Twitter.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas