Kryesore

Basha ekspeditë në Valbonë dhe Theth: S’ka si vendi ynë (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:24 - 20/06/20 |
mapo.al

Ditën e sotme kreu i PD, Lulzim Basha ka vendosur që të shkëputet nga jeta e kryeqytetit, për t’u zhvendosur për ekspeditë në Theth.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë Basha, nëpërmjet postimit të një videoje në rrjetin social, Twitter, ndërsa bën thirrje që vendin tonë, ta kthejmë në bekim për çdo shqiptar.“Sot ekspeditë alpine nga Valbona në Theth: Një mrekulli e papërshkrueshme me fjalë. Nuk ka vend më të bukur se i yni! Le ta kthejmë në bekim për çdo shqiptar”, shkruan Basha.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas