Basha: Fushata e Ramës dëmton Kosovën, ja kush përfiton..

Kryetari i PD, Lulzim Basha tha se me fushatën që ka nisur Rama kundër tij, ai nuk dëmtohet, por sipas tij, dëmtohet Kosova dhe përfiton armiku strategjik i saj, që është Serbia. Dëmtohet historia e Kosovës, tha Basha, ndërkohë që sipas tij, Beogradi ka 7 vite që po fuqizohet. Përfituesit kryesor të kësaj fushate tha … Continue reading Basha: Fushata e Ramës dëmton Kosovën, ja kush përfiton..