Aktualitet

Basha: Hetim që nga krijimi për cdo kompani që futet tek Teatri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:10 - 28/05/20 |
mapo.al

Lulzim Basha theksoi se çdo kompani, çdo sipërmarrës që do të tentojë të bëhet pjesë e projektit të kullave dhe aferës së Teatrit, do të hetohet që nga dita e parë e krijimit të saj.


Basha tha se do verifikohet thellë nga gjithë instrumentet që qeveria do të ketë në dispozicion.


Do të konsiderohet pjesëmarrje në krim, tha Basha, dhe për këtë do të ketë ndëshkim shembullor.
Etiketa: , , , ,

Pas