Aktualitet

Basha: I bëmë ballë propagandës së qeverisë, t’i prijmë betejës për ndryshim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:53 - 16/05/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha, në mbledhjen e sotme në selinë blu, ka deklaruar se fushata e provoi se ne i bëmë ballë propagandës së qeverisë


Basha thotë se ne mund ta shkatërrojmë propagandën me zemër dhe me shpresë, duke shtuar se qytetarët dolën me 25 prill dhe votuan ndryshimin.


Më tej, lideri i opozitës thotë se ata dje e donin me gjithë shpirt ndryshimin, ndërsa sot e duan edhe më shumë.“Të bashkuar ju ftoj t’i prijmë me gjithë forcën tonë betejës për ndryshim për të gjithë demokratët dhe gjithë shqiptarët.“- u shpreh Basha.LEXO EDHE: Basha: Në PD ka vend për të gjithë, s’mund të kemi vizione të ndryshme për vjedhjen e zgjedhjeve

 

1


Etiketa: , , ,

Pas