Aktualitet

Basha i beson postin e veçantë dhe të rëndësishëm Andi Lilës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:47 - 31/03/21 |
mapo.al

Partia Demokratike, në prioritet ka edhe programin për sportin.


Mësohet se kryedemokrati Lulzim Basha, i ka besuar një detyrë të veçantë dhe të rëndësishme ish-futbollistit të Kombëtares, Andi Lila.


 Ky i fundit, do të jetë Koordinator Kombëtar i Partisë Demokratike për sportet.Ndonëse u përfol si një nga kandidatët e mundshëm për deputet në Kavajë, Lila nuk është në lista, e mesa duket do të shërbejë në një detyrë tjetër të rëndësishme.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas