Aktualitet

Basha i përgjigjet Ramës: Ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:09 - 24/02/21 |
mapo.al

Sfidë përmes videove mes kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama.

Kreu i qeverisë publikoi më herët në Instagram, një video të kryedemokratit Basha i cili premton bursën e energjisë.


Ndërkohë, kryeministri sqaron se Bursa Shqiptare e Energjisë është krijuar në vitin 2020.
Fli fli vëlla, për ty paska qen kjo dynja”, shkruan Rama.


Nuk ka vonuar shumë dhe kreu i demokratëve i përgjigjet me një tjetër video të publikuar në faqen e tij. Basha ka zgjedhur tekstin e një kënge të Dua Lipës.


“Është fare e qartë dhe e thjeshtë

Bëmë aq sa mundëm

Ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja

T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë”, shkruan Basha, duke cituar tekstin e këngës.

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas