Basha: Koha nuk pret, lekët e oligarkëve, tek njerëzit

Kryedemokrati Lulzim Basha e konsideron të pamjaftueshëm fondin prej 2 milionë lekë të reja të akorduar nga qeveria për ndërtimin e shtëpive të dëmtuara në zonat rurale. “Është i pamjaftueshëm. Duhet vlerësim dhe buxhet i qartë”, thotë Basha. Në një prononcim të dhënë për Ora News, lideri i opozitës tha se dëmtimet janë të rënda … Continue reading Basha: Koha nuk pret, lekët e oligarkëve, tek njerëzit