Mbi dy orë protestë/ Basha: Rotacioni politik po vjen

Lulzim Basha mbylli nga selia e PD përmes një fjalimi, protestën e 10-të kombëtare të opozitës e cila zgjati më shumë se dy orë dhe u zhvillua paqësisht. Basha tha se shqiptarët sot janë në mazhorancë absolute kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij dhe kjo u faktua, shtoi ai, nga refuzimi i votimeve të … Continue reading Mbi dy orë protestë/ Basha: Rotacioni politik po vjen