“Nuk punoj për historinë”/ Basha: Shpërblimi më i madh, të rinjtë të kenë shanse si ata të BE

Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar në Krujë turin e bashkëbisedimit me të rinjtë. Duke iu referuar problemeve me të cilën ndeshen sot të rinjtë në Shqipëri si janë papunësia dhe emigracioni, Basha tha se do të bëjë gjithçka, kur të jetë në qeveri, që të rinjtë të jetojnë dhe të ndërtojnë të ardhmen këtu. “Papunësia … Continue reading “Nuk punoj për historinë”/ Basha: Shpërblimi më i madh, të rinjtë të kenë shanse si ata të BE