Aktualitet

Basha mesazh shqiptarëve: Votoni për të ardhmen e vendit, për fëmijët tanë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:44 - 25/04/21 |
mapo.al

Përmes një video mesazhi të publikuar në facebook, kreu i PD Lulzim Basha ka apeluar sërish qytetarët shqiptarë të dalin e të marrin pjesë në votime.


“Sot është një ditë e mrekullueshme për vendin tonë sepse është dita juaj. Dilni dhe vendosni me votën tuaj për vendin tonë, fëmijët tanë, të ardhmen tonë.”- shkruan Basha.
1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas