Aktualitet

Basha ndan bisedën prekëse me vajzën: Babi, çoja këtë lodër fëmijëve që s’kanë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:44 - 18/04/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha është shfaqur sot ndryshe në ekran, larg skenës politike, krah të shoqes, Aurela, me dëshirën për të folur pak më shumë për atë çka fshihet pas dyerve të mbyllura të shtëpisë.

Basha tregoi në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare një moment prekës me vajzën e tij të madhe, Dafina.


Se si duke shëtitur buzë detit në një ditë mëse të zakonshme, vite më parë, iu desh t’i shpjegonte mungesën në shtëpi si dhe kohën e pakët të kaluar me të.

“I thashë ka fëmijë që kanë probleme me ushqimin, prindërit e tyre nuk kanë punë. U përpoqa t’i shpjegoja punën time. Erdhi në mëngjes më solli një gjirafë e më tha çoja dikujt që s’ka lodra”, rrëfeu më tej kreu i PD-së duke qeshur.

Lexo edhe :  Rama: I shtrij dorën për bashkëpunim PD-së, do jem kryeministri i të gjithëve


1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas