Aktualitet

Basha: Ndoqa me dhimbje lajmin për tragjedinë në Ostren, ngushëllime familjes
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:06 - 14/02/20 |
mapo.al

Për tragjedinë e Ostrenit ku humbi jetën nëna dhe dy fëmijë të saj, ka reaguar edhe krydemokrati Lulzim Basha. Në një postim në Twitter, Basha i shpreh ngushëllime familjes.


Me tronditje dhe dhimbje ndoqa lajmin për tragjedinë në Ostren të Bulqizës ku humbën jetën një nënë dhe dy fëmijët e saj. Shpreh ngushëllimet e mia të thella për familjen Tolaj dhe uroj shërim të shpejtë vajzës tjetër të familjes që po merr ndihmën mjekësore“, – shkruan Basha në Twitter.


 Lexo edhe:


Bombula rrjedh gaz në një fshat të Bulqizës, humb jetë gruaja me dy fëmijëtEtiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas