Aktualitet

Basha në protestë me dy vajzat dhe bashkëshorten (VIDEO)

               Publikuar në : 20:27 - 21/06/19 |
mapo.al

Aurela, bashkëshortja e kryetarit të opozitës, Lulzim Basha dhe vajzat Dafina dhe Viktoria mbërrijnë në selinë e PD. Kryedemokrati i pret vetë në hyrje të selisë blu. Aurela me vajzat do ta shoqërojnë në protestë. Në oborrin e PD ka një prani të madhe grash dhe vajzash, të cilat do të jenë bashkë me kreun e opozitës në protestë.


<
>
basha me vajzat6 basha me vajzat5 Basha me vajzat4 Basha me vajzat3 Basha me vajzat2 basha me vajzat1

LEXO EDHE:Thirrja e Bashës, qytetarët me fëmijët në protestë (VIDEO+FOTO)Etiketa: , , ,

Pas