Basha nga Kuvendi: Demokracia shqiptare ka vdekur, ekzekutori është Rama

Në foltoren e Kuvendit fjalën e ka marrë kryedemokrati Lulzim Basha, pas ardhjes së kryeministrit Edi Rama. Gjatë fjalës së tij, Basha u shpreh se demokracia shqiptare nuk është në krizë, por ajo sipas tij ka vdekur. Basha u shpreh se demokracia shqiptare është vrarë dhe se ekzekutori është kryeministri Edi Rama. Më tej, lideri … Continue reading Basha nga Kuvendi: Demokracia shqiptare ka vdekur, ekzekutori është Rama