Aktualitet

Basha: Një ditë më shumë me Ramën, një familje më shumë në varfëri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:22 - 28/05/20 |
mapo.al

Lulzim Basha tha sonte në Opinion se padurimi i njerëzve eshtë në majën e vet, për shkak të varferisë dhe mungesës së besimit.


Kreu i PD tha se kudo ku shkon, në çdo takim në Shqipëri, gjen një konsensus mbarëkombëtar se largimi i Edi Ramës është emergjencë.


Një ditë më shumë me Edi Ramen në pushtet, një familje zhytet në varfëri, një i ri mendon të ike, një vend pune humbet, një biznes falimenton, pohoi Basha.
Etiketa: , ,

Pas