Kryesore

Basha nxjerr dokumentin, fatura false për të marrë miliarda nga Rama


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:59 - 16/10/20 |
mapo.al

Kreu i PD, Lulzim Basha, publikoi në Zonë e Lirë dokumente, fatura false ku vërteton vjedhjen e Ramës me inceneratorët.


Basha tha se janë 0 punëtorë, fatura false, ndërsa dy inceneratorë nuk ekzistojnë fare.


Sipas Bashës 75 milion euro të taksave të shqiptarëve u janë dhënë komapnive që s’kanë bërë asnjë punë dhe që janë krijuar vetëm 24 orë para se të jepej tenderi.Basha tregoi edhe dokumentin që provon pikërisht rastin e aferës së inceneratorit të Fierit.(Dokumenti do të jetë i disponueshëm pas pak, pasi transmetimi i emisionit është live) 

LEXO EDHE: 

S’pranoi përballjen me kreun e PD live – Basha: Jo vetëm gënjeshtar, por zbuluam një Ramë frikacak

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas