Aktualitet

Basha nxjerr videon me udhëtimet private të Kryeministrit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:07 - 03/09/19 |
ro ot

Lideri demokrat Lulzim Basha përmes një video në facebook, përmendi vizitat private të Kryeministrit jashtë vendit. Basha e akuzoi Ramën se ka vjedhur pasuritë e shqiptarëve.


“Edi Rama është artist i mashtrimit. Gjithçka që ka premtuar, gjithçka që ka thënë ka qenë mashtrim me qëllim për të vjedhur dhe grabitur bashkë me kriminelët dhe oligarkët. Çdo projekt, program dhe politikë është mashtrim për shqiptarët në shërbim të oligarkëve.
Pasuri dhe Luks për vete, Papunësi, Varfëri dhe Pasiguri për njerëzit. Mashtrimeve dhe gënjeshtrave të Hajdutit Psiqik ju ka dalë boja”, shkruan ai në facebook.
1Etiketa: , , ,

Pas