Basha përballë Kadillit, Harxhit dhe Shehajt, demokratët zgjedhin sot kreun e ri të partisë

Partia Demokratike mban sot zgjedhjet për kryetarin e ri. Në garë për të drejtuar partinë e dytë më të madhe në vend janë kreu aktual i PD, Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli, Edith Harxhi dhe Agron Shehaj. Anëtarësia e PD në të gjithë vendin do të votojë sot mes tyre për të zgjedhur drejtuesin e ri … Continue reading Basha përballë Kadillit, Harxhit dhe Shehajt, demokratët zgjedhin sot kreun e ri të partisë