Basha përmend emrat: Kandidatët e Ramës, vrasës me pagesë

Kryedemokrati Lulzim Basha foli me tone të ashpra për mediat, pas takimit të zgjeruar që pati në selinë blu me aleatët dhe aktivin e krerëve të degëve të PD. Basha foli për kandidatë të 30 qershorit të zgjedhur nga Edi Rama sipas tij nën diktatin e krimit të organizuar. Kreu i PD theksoi se ndër … Continue reading Basha përmend emrat: Kandidatët e Ramës, vrasës me pagesë