Aktualitet

Basha: Plani ynë të largojmë Ramën dhe të vëmë Shqipërinë në rrugën e suksesit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:19 - 22/02/21 |
mapo.al

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shkruan në Facebook se për ta vënë Shqipërinë në rrugën e suksesit duhet mposhtur korrupsioni.


Përmes një video-mesazhi, pas prezantimit të programit të PD për biznesin dhe anti-korrupsionin, Basha thekson se plani i opozitës është largimi i Ramës, eliminimi i korrupsionit dhe vënia e Shqipërisë në rrugën e suksesit.


“Për ta vënë Shqipërinë në rrugën e suksesit, të vendit ku është mirë të bësh biznes, duhet të mposhtet korrupsioni. Ky është plani ynë: largojmë Ramën, eleminojmë korrupsionin dhe vëmë Shqipërinë në rrugën e suksesit. Më 25 prill, Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë! #ShqiperiaFITON”, shkruan Basha.1
Etiketa: , , , ,

Pas