Aktualitet

Basha poston video prekëse: Rama duhet të largohet, ne do të sjellim ndryshimin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:20 - 22/01/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar një video në Facebook ku në qendër është gjendja ekonomike e vendit tonë.

Në video shfaqet rrëfimi prekës i një prindi që ka hasur pamundësi për të siguruar në kohë librat shkollorë për femijët e tij.


“U detyrova t`i kërkoj diku dhe ja bleva, pasi femijët ishin të trembur”, shprehet babai i vajzës së përlotur.
“Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë”, shkruan kryedemokrati Basha.


Më poshtë postimi me videon:


Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, pasi kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, ka ardhur koha për ndryshim. Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë.

Lexo edhe :  "Shqipëria po thërret: duam ndryshim"/ Basha publikon videon: Rama, dështim

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas