Aktualitet

Basha poston videon: Rama se ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi me mafien

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:09 - 25/01/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me përgjimet e antimafias italiane.Basha shkruan se Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien.


“Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit.
Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare.” shkruan Basha.
1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas