Kryesore

Basha publikon videon: Ja si po pasurohet krimi dhe oligarkët

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:03 - 05/09/18 |
mapo.al

“Me Edi Ramën në qeveri, krimi dhe oligarkët pasurohen, bizneset e ndershme falimentojnë”.


Kështu shkruan kreu i PD, Lulzim Basha, në një postim të bërë në FB, bashkangjitur me një video ku publikon atë që ai e ka quajtur skema e pasurimit të krimit dhe oligarkëve në bashkëqeverisje me Ramën.


Sipas Bashës, qeverisja me në krye Ramën sjell pasurimin e oligarkëve dhe falimentimin e biznesit të zakonshëm, ndërsa ka bërë publike një skemë ku tregon numrin e bizneseve të mbyllura. 

 


Etiketa: , ,

Pas