Aktualitet

Basha publikon videon: Në 8 vite Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:41 - 23/02/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar një video-mesazh tjetër, që sipas tij, tregon dështimet e kryeministrit Edi Rama.Sipas kryedemokratit, në tetë vite qeverisje Rama solli vetëm dështime e dëme të mëdha.


Me tej, Basha thekson se me 25 prill kryeministri do të humbasë dhe Shqipëria do të fitojë.


1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas