Aktualitet

Basha: Rama e ka të vështirë ta kuptojë se shqiptarët janë lodhur nga ai

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:15 - 20/01/21 |
mapo.al

Lideri i opozitës Lulzim Basha nëpërmjet një reagimin në rrjetin social “Facebook” ka reaguar me kritika ndaj kryeministrit Rama.Basha shkruan se në 25 prill Shqipëria dhe familjet shqiptare do të ketë një të ardhme më të mirë.


“Kur Rama qesh, Shqipëria qan. Duket se ai e ka të vështirë të kuptojë që shqiptarët anembanë vendit janë lodhur prej tij. Këtë do ta mësojë mirë në 25 Prill kur ta largojmë dhe të sjellim një të ardhme më të mirë për familjet shqiptare”, shkruan Basha.
1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas