Kryesore

Basha: Rama i ofroi komandantit të UÇK-së lekë e tendera të tërhiqte fjalët e mira për mua
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:45 - 26/11/20 |
mapo.al

Lideri demokrat Lulzim Basha ka akuzuar mbrëmjen e sotme kryeministrin Edi Rama se ka dërguar ditën e sotme një emisar tek një ish-komandant i UÇK-së duke i ofruar tendera dhe para, vetëm që të tërheqë fjalët e mira që ka thënë për kryedemokratin.“Doni të dini diçka?  Sot ka çuar një personazh të Tiranës tek një nga komandantët e UCK-së dhe i ka thënë Edi Rama të ka thënë hap gojën tender apo lekë, tërhiq disa fjalë që ke thënë të mira për Lul Bashën që të vazhdojmë fushatën ndaj tij. Pra kjo është siç e kuptoni dhe ju me induktim, s’ka nevojë’ tha Basha në Syri Tv.


I pyetur se cili është ai, Basha tha “s’kam ndërmend të ta them fare. E di shumë mirë personin që ka shkuar dhe personi që i ka kthyer fjalën dhe i ka thënë, se disa prej tyre nuk i njohin këta” tha ai.

Lexo edhe :  "2 vite punë" - Basha: Sot kemi mbyllur planin ekonomik për vendin


1

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas