Aktualitet

Basha: RAMAVIRUSI infektoi dhjetëra vajza dhe nëna sepse refuzon të mbyllë fasoneritë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:37 - 15/05/20 |
mapo.al

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar për gjobën që i është vendosur emisionit “Tempora”. Sipas Bashës, Rama infektoi dhjetëra vajza dhe nëna me COVID-19 sepse refuzon të mbyllë fasoneritë e të paguajë pagat e mbijetesës dhe nga ana tjetër gjobit median.


Postimi i Bashës:


RAMAVIRUSI infektoi dhjetëra vajza dhe nëna me COVID-19 sepse refuzon të mbyllë fasoneritë e të paguajë pagat e mbijetesës. Por kur vjen puna për të mbytur zërat kritikë si Sonila Meço, ai gjobit dhe mbyll median! RAMAVIRUSI është e keqja më e madhe e ShqipërisëGjoba e vendosur ndaj Ora News


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas