Kryesore

Basha-Ramës: Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:54 - 01/10/20 |
mapo.al

Kryetari i PD, Lulzim Basha i përgjigjur akuzave dhe ironive të kryeministrit Edi Rama lidhur me planin me 5 pika të opozitës, për rimëkëmbjen ekonomike të vendit.


Basha shkruan në Tëitter se gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dëshimin e kryeministrit dhe krizën ku është futur vendi.


“Pas çdo gërrvërri ti fsheh vjedhjet e qeverisë prej miliona eurosh, si mbrëmë me inceneratorët”, shkruan Basha.Reagimi i Bashës
Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd dhe krizën ku i ke zhytur njerëzit. Pas çdo gërrvërri ti fsheh vjedhjet e qeverisë prej miliona eurosh, si mbrëmë me inceneratorët. Para që duhet të shkojnë te shëndetësia, të papunët, pensionistët e biznesi në krizë.LEXO EDHE: 

Basha i kërkoi nga Durrësi që të zbatojë planin me 5 pika, Rama bën sërish ironi


Etiketa: , , ,

Pas