Aktualitet

Basha-Ramës: Lëre viktimizimin, ku kanë shkuar 70 milionë euro?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:18 - 16/10/20 |
mapo.al

I menjëhershëm ka qenë reagimi i kryedemokratit Lulzim Basha, ndaj postimit të kryeministrit Edi Rama në “Twitter”.


Rama të lërë viktimizimin, thotë Basha, dhe të tregojë se ku kanë shkruar 70 milionë euro që shteti i ka dhënë pronarit të vetëm të tre inceneratorëve në Fier, Elbasan dhe Tiranë.


Kryedemokrati gjithashtu e paralajmëron për përballje me drejtësinë.Postimi i Lulzim Bashës në “Twitter”:
Lëre viktimizimin për të fshehur vjedhjen. Plehrat e tua janë në çdo cep të Shqipërisë dhe 70 mln euro kanë avulluar pa bërë asgjë. Trego ku i ke çuar lekët. Retorika boshe nuk të shpëton dot këtë herë. Atë që nuk e thua dot sot, do ta thuash nesër në bankën e të akuzuarve.LEXO EDHE:

Inceneratorët- Rama i përgjigjet Bashës: Ke në program rrënimin e shqiptarëve

1


Etiketa: , ,

Pas