Aktualitet

Basha-Ramës: Të gjithë e dinë se me ty, Shqipëria ka ngecur në vend


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 14/02/21 |
mapo.al

“Edi proporama!”

Kështu i kthehet kryedemokrati Lulzim Basha kryeministrit Edi Rama për ironinë në “Twitter”, sa i takon deklaratës më të fundit.


Të gjithë e dinë, i drejtohet më tej Basha, se me ty Shqipëria ka ngecur në vend.
“Shqiptarët e dinë shumë mirë që nuk ke bërë asgjë dhe që nuk do të bësh asgjë për ta”, – shton kreu i opozitës. “Më 25 prill ti humb dhe Shqipëria fiton”.


Kreu i opozitës gjithashtu ka ripostuar videon ku duket se si shoqëruesit e tij i vijnë në ndihmë një autoambulance në aksin Lezhë-Shkodër, ndërkohë që rruga ishte thuajse e pakalueshme nga mungesa e borëpastrueseve dhe trafikut të rënduar.


Postimi i kryedemokratit Lulzim Basha në “Twitter”:

1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas