Kryesore

Basha reagon pas takimit me Metën: Diskutuam për krizën dhe rrugëdaljen prej saj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:33 - 21/05/20 |
mapo.al

Kreu i partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar pas takimit me presidentin Ilir Meta. Basha thotë se me Metën diskutuan për krizën dhe rrugëdaljen prej saj.

“Shqiptarët do të shpëtojnë kur, të bashkuar kundër së keqes, do t’u drejtohen kutive të votimit me te gjitha garancitë për zgjedhje të lira dhe të ndershme”, – shkruan Basha.


Postimi i Bashës në Twitter:
Shembja e Teatrit është prova e fundit e një hajduti ordiner që i vjedh, i varfëron, dhe i dhunon shqiptarët. Me çdo ditë që kalon, RAMAVIRUSI i bën dhe më keq njerëzve dhe vendit.


Ai është sot armiku i mirëqenies së shqiptarëve. Gjatë takimit të koalicionit opozitar me Presidentin Meta diskutuam për krizën dhe rrugëdaljen prej saj: shqiptarët do të shpëtojnë kur, të bashkuar kundër së keqes, do t’u drejtohen kutive të votimit me te gjitha garancitë për zgjedhje të lira dhe të ndershme.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas