Aktualitet

Basha rikthen në listën e PD ish-deputetin Luçiano Boçi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:00 - 09/03/21 |
mapo.al

Mbledhjet e mbrëmjes së kaluar të Kryesisë së PD dhe PS kanë sjellë jo pak surpriza.

Mësohet se kryedemokrati Lulzim Basha ka rikthyer në listën e PD ish-deputetin Luçiano Boçi. Ashtu siç u bë e ditur mbrëmjen e kaluar, ish-deputeti Boçi mungonte në listën e PD.


Por, në listën finale të dërguar pas mesnatës në KQZ nga Partia Demokratike, se rezulton edhe Luçiano Boçi, i cili është renditur nga Basha i shtati në Elbasan.

1Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas