Aktualitet

Basha sheh ndeshjen e kombëtares me Andi Lilën (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:41 - 28/03/21 |
mapo.al

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë dhe kandidati për deputet i Partisë Demokratike Andi Lila ka postuar në Instagram një fotografi me liderin demokrat Lulzim Basha.


Lila dhe Basha po shohin së bashku ndeshjen e Shqipërisë ndaj Anglisë.


Në postim, Lila shprehet se po sheh këtë ndeshje, me kryeministrin e ndryshimit.“Forca çunave kuq e zi. Me kryeministrin e ndryshimit”, shkruan Lila.
 1


Etiketa: , ,

Pas