Aktualitet

Basha shpërndan videon e Vjosës, i përgjigjet ftesës së Di Caprios


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:17 - 30/03/21 |
mapo.al

Kreu i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur menjëherë kërkesës së aktorit Leonardo Di Caprio për të shpërndarë videon e lumit Vjosa.


Aktori i kërkoi Bashës, Ramës, Kryemadhit dhe Metës për të shpërndarë këtë video ku kërkohet që lumi Vjosa të shpallet Park Kombëtar.


Basha duket se është i pari i cili i është përgjigjur ftesës së DiCaprios duke shpërndarë këtë videon dhe duke u pozicionuar pro kësaj lëvizje për të mbrojtur lumin Vjosa prej HEC-eve.Pritet të shihet se si do i përgjigjet ftesës tre liderët e tjerë, kryeministri Rama, Presidenti Meta apo kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. View this post on Instagram

 

A post shared by Lulzim Basha (@lulzimbasha)

LEXO EDHE:

Nxjerr video nga Vjosa, Di Caprio: Ta shpërndajnë Rama, Basha, Kryemadhi e Meta

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas