Basha-socialistëve: Shpëtoni PS-në nga krimi, keni përgjegjësi

Nga sheshi i protestës përpara Kryeministrisë, kryedemokrati Lulzim Basha, falenderoi qytetarët shqiptarë të cilët, sipas liderit të opozitës, braktisën votimet e 30 qershorit. Por Basha kishte edhe një thirrje të drejtpërdrejtë për socialistët të cilët tha ai kanë përgjegjësi të çlirojnë PS-në nga grabitësit dhe kriminelët, siç i cilësoi kryedemokrati. “Fjalët e para të liderit … Continue reading Basha-socialistëve: Shpëtoni PS-në nga krimi, keni përgjegjësi